Beylikdüzü, İstanbul
0552 491 99 27
info@tellmeinn.com

Psikoloğa Gitmek Önemlidir

Psikoloğa Gitmek Önemlidir

Beylikdüzü civarında yani aslında İstanbul’un Avrupa yakasının ikinci kısmı denilebilecek bir alanda psikologlarımızla danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Aradan geçen 4 yıllık süreçte pandemi, ekonomik kriz ve savaşlar gibi önemli olayları atlattık… veya atlatmaya devam ediyoruz.

Uzaktan ve profesyonel bir gözle baktığımızda duygusal ihtiyaçların en az yeme içme kadar önemli olduğunu görebiliyoruz. Herkes konuşmaya, anlatmaya, görülmeye, sevilmeye, önemsenmeye, sevmeye, zaman zaman kızmaya ihtiyaç duyuyor.

Bebekler sadece ağlayarak; çocuklar yaramazlık yaparak; ergenler bağırarak; yetişkinler kimi zaman susup kimi zaman tartışarak ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

İnsanoğlu olarak medenileşme aşamalarında iletişim yöntemlerimiz de şekil değiştiriyor. Artık açık iletişimin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sadece yetişkinlerde değil çocuklarda da açık iletişimin işlevselliği tartışılamaz. 

Çocuğumuzla aramızdaki güven bağını açık iletişimle kurarken, kendini korumasını ve gelişmesini de bu iletişim gücüne borçluyuz.

Yetişkinlikte ise durum bazen değişebiliyor. Her birey problemini çevresinde yani en yakınında olan insanlara anlatmakta güçlük çekiyor. Kimi zaman farklı sebeplerle anlatmaması da gerekebiliyor.

İşte tam bu noktada psikologlar devreye giriyor. Rahatça konuşabileceğiniz, sizi yargısız şekilde dinleyen, etik kurallara uygun  çalışan psikologlar size görmediğiniz kapıları görmeniz için destek sağlıyor.

Ergen çocuklarımızla yaşadığımız çatışmaların da çözümü ortada duran bir psikologla mümkün olabiliyor. 

Yakın zamanda artan psikolog temalı dizi ve filmlerle psikoloğa gitme eğilimi artmış olsa da bu hizmeti alması gereken kişi sayısı hala yeterli değil.

Daha kavgasız, daha çatışmasız, daha verimli ve daha güzel bir toplum için psikoloğa gitmeyi deneyin.

Beylikdüzü‘nde psikologlarımızla yanınızdayız.

05524919927

Adres: Barış Mahallesi Karadeniz Caddesi No: 7 Aslan Residence Kat:2 Daire:27

Beylikdüzü/İstanbul

Yaz
Bireysel, çocuk, ergen ve çift psikoloğu, Wisc-4 ve Cas Testi