Beylikdüzü/İstanbul
02128732017
info@tellmeinn.com

Uzman Klinik Psikolog Müberra Sabuncu

Müberra Sabuncu

Uzman Klinik Psikolog Müberra Sabuncu

Çocuk, Ergen ve Aile Psikoloğu

Özgeçmiş

1985 Bursa doğumluyum. Fatih Üniversitesi psikoloji bölümünü kazandıktan sonra İstanbul’ a yerleştim. Mezun olduktan hemen sonra da İstanbul’ da çalışmaya başladım. 

Çalışma hayatıma ilk olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde ”Çocuk Psikoloğu” olarak başladım. Çocuk ve ergen alanında çeşitli eğitimler alarak uzmanlaştım ve çocuklarla çalışmalarımı devam ettirdim. 

Çeşitli eğitim kurumlarında(özel okullarda) okul öncesi ve lise (ergen) guruplarında da çalışmalarımı yürüttüm. 

Daha sonra yüksek lisansıma Arel Üniversitesinde tezli olarak devam ettim. Son yıllarda özel bir psikiyatri kliniğinde çocuk ve ergen terapisti olarak çalışmalarımı sürdürdüm. 

Şimdilerde çalışmalarıma uzman çocuk ve ergen terapisti olarak devam etmekteyim. Merkezlerimizde bireysel danışmanlık, bireysel terapi ve aynı zamanda aile danışmanı olarak da çalışmalarımı yürütmekteyim. Ailelere ve çocuklara yönelik grup terapileri, eğitimler- seminerler de vermekteyim.

Özellikle çocuklarla kaygı bozukluğu, sosyal fobi, davranım bozuklukları, bilişsel bozukluklar, depresyon, yas, travma, tuvalet tutma- alt ıslama, dikkat ve öğrenme güçlüğü gibi alanlarda özellikle çalışmaktayım.

Uyguladığı Yöntemler


Bilgi Alın
1
Buradayız, sizi dinliyoruz.