Beylikdüzü, İstanbul
0552 491 99 27
info@tellmeinn.com

Ücretlendirmeler

Ücretlendirme Politikamız

Beylikdüzü Tellmeinn Psikoloji olarak ücretlendirmelerimizi, ulaşılabilir ve optimum seviyede tutma prensibi ile yapıyoruz. Bu amaçla farklı ihtiyaçlar için farklı hizmet türleri ve bunlara bağlı olan fiyatları sunuyoruz.

Seans Ücretleri

Uzman/Klinik Psikolog; Yetişkin, ergen ve çocuk için seans süreleri 50 Dakika olup seans ücreti 600 TL’dir. Ödemeler nakit olarak alınmaktadır. Fiyatlara KDV dahildir. Uzman psikologlar yüksek lisansını yapmış ve görüşme eğitimlerini tamamlamış olan psikologlarımızdır.

Çift ve aile seanslarının süresi 50 Dakika olup seans  ücreti 750 TL’dir. Ödemeler nakit olarak alınmaktadır. Fiyatlara KDV dahildir.

Psikolog; Yetişkin, ergen ve çocuk içinn seans süreleri 50 Dakika olup seans ücreti 300 TL’dir. Ödemeler nakit olarak alınmaktadır. Fiyatlara KDV dahildir. Psikologlarımız en az 1 görüşme eğitimine sahip olup zaman zaman süpervizyon ile hizmet vermektedirler.

Online Görüşmeler; Online görüşme ücreti ile yüz yüze görüşme ücretleri aynıdır. Ödemeler seans öncesinde havale/eft yolu ile alınır.

 

Test Ücretleri

Wisc-4 Testi Ücreti; Uzman ve sertifikalı psikolog tarafından uygulanan testin ücreti 1500 TL’dir. Ücrete test uygulaması ve raporlama dahildir. Bunun dışında bir ücret talep edilmez. Ödemeler nakit olarak alınmaktadır. Fiyatlara KDV dahildir.

Cas Testi Ücreti; Uzman ve sertifikalı psikolog tarafından uygulanan testin ücreti 1500 TL’dir. Ücrete test uygulaması ve raporlama dahildir. Bunun dışında bir ücret talep edilmez. Ödemeler nakit olarak alınmaktadır. Fiyatlara KDV dahildir.

MMPI Testi Ücreti; Uzman ve sertifikalı psikolog tarafından uygulanan testin ücreti 1500 TL’dir. Ücrete test uygulaması ve raporlama dahildir. Bunun dışında bir ücret talep edilmez. Ödemeler nakit olarak alınmaktadır. Fiyatlara KDV dahildir.

Moxo Testi Ücreti; Uzman ve sertifikalı psikolog tarafından uygulanan testin ücreti 1200 TL’dir. Ücrete test uygulaması ve raporlama dahildir. Bunun dışında bir ücret talep edilmez. Ödemeler nakit olarak alınmaktadır. Fiyatlara KDV dahildir.

Diğer Test Ücretleri; Uzman ve sertifikalı psikolog tarafından uygulanan çocuk testlerinin ücreti 800TL’dir. Ücrete test uygulaması ve raporlama dahildir. Bunun dışında bir ücret talep edilmez. Ödemeler nakit olarak alınmaktadır. Fiyatlara KDV dahildir.

Adres: Barış Mahallesi Karadeniz Caddesi No: 7 Aslan Residence Kat:2 Daire:27

Beylikdüzü/İstanbul

Beylikdüzü psikolog fiyatları, beylikdüzü psikolog seans ücretleri

Beylikdüzü terapi ücretleri

 

Yaz
Bireysel, çocuk, ergen ve çift psikoloğu, Wisc-4 ve Cas Testi