Beylikdüzü/İstanbul
02128732017
info@tellmeinn.com

Tellmeinn+

Tellmeinn Plus

“Derinleş…”

tellmeinn

Tellmeinn Plus

İnsanoğlu hep öğrendi…

Doğadan öğrendi… Birbirinden öğrendi… Bilginin sonsuzluğu karşısında dona kaldı… Bilginin ateşiyle hep etrafını aydınlattı… Toprağı yokladı, kendine barınak yaptı… Dağlara çıktı, vadilere indi yiyeceğini topladı…

Diğer canlıları avladı, giyecek yaptı… Varlığın gizemi karşısında tapındı… Birliğin gücünü keşfetti toplandı… Artık koşmuyordu uzaklara… Bağlıydı toprağına… Şükretti Tanrıya… Tarıma… Hep göğü gözledi…

Karanlıklar içinde yanan o uzak noktaları… Herbirine isim verdi… kendine isim verdi… Eşyaya isim verdi… birbirine seslendi… Aldı verdi… Aldı verdi… Aldı verdi… Unutmamalıydı… Çizdi, yazdı, çizdi, yazdı…

Bilgiyi uzaklara taşıdı… Dünyayı değiştirdi… Daha çok öğrendi… Daha çok yazdı… Daha çok anlattı… Savaştı…. Savaştı… Savaştı…

Pişman oldu… Düşündü… Tekrar düşündü… Denedi, denedi, denedi, yazdı, denedi, yazdı.. Ve… O parlak noktalara gitmeyi başardı…” – Tellmeinn geleneksel eğitim kalıplarını aşan, bilgiyi sadece bilgi olarak ele alan entelektüel bir öğrenim platformudur.

Alanında uzman anlatıcılarla öğrenmeye aşık bireylerin bir araya gelmesiyle oluşacak enerjinin toplumsal gelişime yapacağı yatsınamaz katkı geleceğe atılmış çok değerli bir adım olacaktır.

Siz de Tellmeinn Plus’ın sınırsız öğrenme fırsatlarından yararlanmak için hemen eğitim listemize göz atın…

bilim sanat felsefe beylikdüzü

Evinizden Çıkmadan

Zamanın çok değerli olduğu çağımızda yolda vakit kaybedip yorulmadan; evinizin tanıdık atmosferinde kolay ulaşılabilir bir anlatım.

Uzmanlarla

Daha önce yüzeysel olarak öğrendiğiiniz ve derinliğini merak ettiğiniz konuları uzmanlarından dinleyin ve aklınıza takılanları sorun.

Sadece Derinleş

Entelektüel birikiminize katkı sağlayacak bu bilgileri her hangi bir sınav kaygısı gütmeden sadece kişisel gelişiminiz için alın.

bilim sanat tarih astronomi yönetim beylikdüzü

Tellmeinn Plus Nasıl Çalışır?

Yeni ve derinlemesine bilgiler için TellmeInn’i seçtiniz. Şidmi başlama zamanı. Peki ne yapmanız gerekiyor?

İlgi Alanınızı Seçin

Uzaya ilgi duyan bir doktor, tarihe meraklı bir iş veren emeklisi ya da filolojiyi seven eski bir mühendis olabilirsiniz. Kariyer alanınızdan bağımsız olarak sevdiğiniz bir konuyu seçebilirsiniz.

Derinleşmek İstediğiniz Konuyu Seçin

İlgi alanınız içinde uçsuz bucaksız bir bilgi denizi var. Siz hangi detayı merak ediyorsunuz? Alt başlık listesinden size anlatılmasını istediğiniz konuyu seçip TellmeInn diyebilirsiniz.

Anlatımla İlgili Detaylara Göz Atın

Size yapılacak anlatım kapalı mekan, sunum veya başka bir teknik detay gerektirebilir. Bu kontrolleri yapıp en sağlıklı mekanda en verimli oturumu gerçekleştirmemize destek olun.

Bizimle İletişime Geçip Randevu Alın

Ayrıntılar tamamsa şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. İster telefonla arayarak isterseniz de iletişim formunu doldurarak bize ulaşın.

 

 

‘Bilmek lanetlenmektir…’ ve o kapıdan içeri girildiğinde geri dönüş yoktur…

 

 

circle

circle

Bilgi Alın
1
Buradayız, sizi dinliyoruz.