Beylikdüzü, İstanbul
0552 491 99 27
info@tellmeinn.com

Klinik Psikolog Fulya Artukoğlu Tepret

05524919927

Fulya artukoğlu psikolog

Klinik Psikolog Fulya Artukoğlu Tepret

Çocuk Psikoloğu/Wisc-4 Uygulayıcısı

Hakkımda

Lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Ardından Haliç Üniversitesi’nin Klinik Psikoloji programını, danışmanlığını Dr. Hakan Ertufan’ın yapmış olduğu “Psikoloji Öğrencilerinin Evliliğe İlişkin Tutumlarının Yordayıcısı Olarak İlişkilerle İlgili Bilişsel Çarpıtmaları” isimli teziyle tamamlamıştır.


İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Polikliniği ve Psikoz bölümlerinde hasta gözlemlerine katılmıştır.Bakırköy Adalet Sarayı’nda bir dönem gözlemci olarak bulunmuştur. Öğrenciliği süresince anaokullarında gözlemci psikolog olarak çalışmıştır, aynı zamanda Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nda gönüllü olarak oyun ablalığı yapmış olup, klinik alanda da çeşitli kurumlarda stajyer psikolog olarak görev almıştır.


Fulya Tepret, yedi yıldır klinik alanda çocuk, ergen ve yetişkinler ile çalışmayı sürdürmektedir. Klinik alanda çalışmalarını sürdürürken eş zamanlı olarak, rehabilitasyon merkezi, anaokulu, kolej gibi kurumlarda da pek çok aile ve çocuk ile çalışmıştır. Özel bir okulun “Üstün Zekalı Çocukları Tanılama Projesi”nde görev almıştır.

Özel şirketlere, okullara, ebeveynlere ve psikoloji alan uzmanlarına özel seminerler düzenlemektedir.

2021 senesinden beri İstanbul Arel Üniversitesi’nde yarı zamanlı Öğretim Görevlisi olarak psikoloji lisans bölümü öğrencilerine Çocuk Psikopatolojisi, Kişilik I, Kişilik II ve Yakın İlişkiler Psikolojisi dersini vermektedir.

Psikoterapi çalışmalarında Psikodinamik Terapi, EMDR ve Deneyimsel Oyun Terapisi ekollerinden faydalanmaktadır

 

Eğitim

Lisan, İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji(2010-2014)

Yüksek Lisans, Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji(2014-2016)

Adres: Barış Mahallesi Karadeniz Caddesi No: 7 Aslan Residence Kat:2 Daire:27

Beylikdüzü/İstanbul

Yaz
Bireysel, çocuk, ergen ve çift psikoloğu, Wisc-4 ve Cas Testi