Beylikdüzü/İstanbul
02128732017
info@tellmeinn.com

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

0212 873 20 17 – 0552 491 99 27

Bireysel Danışmanlık

Yaşatığınız ruhsal ve zihinsel problemler yaşam kalitenizi ve verimliliğinizi düşürürken ikili ilişkilerinizin kalitesine de zarar verir. Bu noktada bir uzmandan yardım alarak daha huzurlu bir serüvene merhaba diyebilirsiniz. Aşağıda görünen problemlerden biri ya da bir kaçının sizde olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin.

Wisc-4 Testi

Wisc 4 uygulaması 6-16 yaş arası çocuklar için geçerli olup bir psikiyatr, rehber öğretmen ya da ilgili bir kurum tarafından talep edilebilir. Çocukların farklı alanlardaki zeka seviyelerini ölçen Wisc 4 testi Türkiye ve dünya genelinde kullanılan en geçerli testtir. Wisc 4 testi sonuçları Avrupa ve Amerika’daki okullarda da geçerlidir.

Çocuk Danışmanlığı

Yetişkinlerin yaşadığı bir çok psikolojik problemin temeli çocukluklarında yatar. Çocukların doğumundan ergenlik dönemlerine kadar geçen süreç kişilik gelişimi açısından çok önemlidir. Çocuğunuzda aşağıda görülen sorunlardan biri ya da bir kaçı varsa bizimle iletişime geçip uzmanlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Wisc 4 Testi

Wisc 4 uygulaması 6-16 yaş arası çocuklar için geçerli olup bir psikiyatr, rehber öğretmen ya da ilgili bir kurum tarafından talep edilebilir. Çocukların farklı alanlardaki zeka seviyelerini ölçen Wisc 4 testi Türkiye ve dünya genelinde kullanılan en geçerli testtir.

Çift ve Aile Danışmanlığı

Çift ve aile ilişkilerinde zaman zaman iniş çıkışlar olabilir. Yaşanan iletişim problemlerinin çözümü daha mutlu bir ilişkinin kapılarını aralar. Aşağıda görülen problemlerden birini ya da bir kaçını yaşıyorsanız bizlere ulaşarak uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Terapi Odası Kullanımı

Psikolojik danışma ve terapi sistemine uygun, temiz ve düzenli bir ofiste danışanlarınızla konforlu bir seans geçirmeniz için gerekli bütün detaylar düşünüldü. Ferah bekleme odası, sınırsız internet ve güler yüzlü karşılama ile kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Ergen Danışmanlığı

Ergenlik “Yetişkinlerin bütün haklarına sahip olup sorumluluklarından kaçınmak” olarak tanımlanabilecek bir dönemdir.

cinsel terapi

Cinsel Danışmanlık

Cinsel sağlık, genel sağlığın önemli bir parçasıdır. Cinsel sağlığın bozulması sadece fiziksel sağlığı etkilememekte, ruhsal sağlığın ve sosyal sağlığın da bozulmasına yol açabilmektedir.

Eğitim Koçluğu

Eğitm koçluğu, bireysel terapi kadar özenle yürütüğümüz bir çalışmadır. Eğitim koçu ile çalışan öğrencilerin başarı puanları ve kişilik gelişimleri pozitif olarak etkilenmektedir.

0212 873 20 17

Tellmeinn Psikoloji ve Danışmanlık Barış Mahallesi Karadeniz Caddesi No:7 Kat: 2 Daire: 27 Beylikdüzü/İstanbul 02128732017

Bilgi Alın
1
Buradayız, sizi dinliyoruz.